XIII. BÁTASZÉK TRIATLON KUPA

2022. május 14. szombat

Nevezési listák

Nevezési lista
Sorsz. Név Egyesület Szül. év Verseny
1 Szilágyi Péter Dynamic tc 1970 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
2 Szilágyi-Messzinger Krisztina Dynamic TC 1974 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
3 Czencz Péter Dynamic TC 1953 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
4 Böröcz-Boda Boglárka 1977 Molyhos futás
5 Kovács Antal 1970 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
6 Zoltán Ákos 2015 Óvodás triatlon futam
7 Gaszner Nóra 2014 Újonc 1
8 Burger Lilla 2012 Baráti váltó 31-35 között
9 Burger Bence 2014 Baráti váltó 24 év alatt
10 Szabó Bálint 2011 Baráti váltó 31-35 között
11 Barta Réka 2011 Baráti váltó 31-35 között
12 Sétáló Noel 2011 Baráti váltó 31-35 között
13 Pankovics Gergő 2012 Baráti váltó 31-35 között
14 Sétáló Zoé 2015 Baráti váltó 24 év alatt
15 Sümegi Hanna 2012 Baráti váltó 31-35 között
16 Aradi Csaba 2014 Baráti váltó 24 év alatt
17 Villányi Luca 2014 Baráti váltó 25-30 között
18 Pécsi Laura 2012 Baráti váltó 25-30 között
19 Papp-Kocsis Zsombor 2012 Baráti váltó 25-30 között
20 Szabó Bence BSE 2007 Baráti váltó 36-45 között
21 Mèszáros Lana 2018 Óvodás 1 - kiscsoport futam
22 Mészáros Bende 2017 Óvodás 2 - középsős futam
23 Péter András Bálint Cikádor Főnix 2006 Baráti váltó 36-45 között
24 Laki Adél 2015 Óvodás 3 - nagycsoport futam
25 Burger Petra 2016 Óvodás 3 - nagycsoport futam
26 Benczenleitner Norbert 1985 Családi váltó 101+
27 Sági Hanna 2015 Baráti váltó 24 év alatt
28 Burger Petra 2016 Baráti váltó 24 év alatt
29 Burger Lilla 2012 Baráti váltó 24 év alatt
30 Szabó Viktória 2011 Baráti váltó 31-35 között
31 Horák Gréta 2012 Baráti váltó 31-35 között
32 Kálazi Lídia 2012 Baráti váltó 31-35 között
33 Szegedi Géza Barna 2016 Óvodás triatlon futam
34 Komonyi Orbán 1969 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
35 Komonyi Orbán Balázs AC Bonyhád 2006 Molyhos futás
36 Jámbor Júlia BVSE Triatlon 2013 Újonc 1
37 Krisztián Iván BVSE Triatlon 2012 Újonc 2
38 Jámbor Katalin BVSE Triatlon 2011 Újonc 2
39 Bedő Kornél BVSE Triatlon 2010 Gyermek
40 Jámbor Márton BVSE Triatlon 2009 Gyermek
41 Adam Yahya Benguitoun BVSE Triatlon 2009 Gyermek
42 Récsán Patra BVSE Triatlon 2009 Gyermek
43 Bencze Botond BVSE Triatlon 2008 Serdülő
44 Bázing Máté BVSE Triatlon 2008 Serdülő
45 Bagó Hanna BVSE Triatlon 2007 Serdülő
46 Bencze Áron BVSE Triatlon 2005 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
47 Horváth Lara BVSE Triatlon 2006 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
48 Hartmann József BVSE Triatlon 2005 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
49 Landesz Máté BVSE Triatlon 2004 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
50 Jámbor Júlia-Kata-Márton (60-év alatt) BVSE Triatlon 2013 Családi váltó 101+
51 Landesz Krisztián-Levente-Máté (61-80 év között) BVSE Triatlon 2004 Családi váltó 101+
52 Horváth Imre-Lara-Henriett (101+) BVSE Triatlon 2006 Családi váltó 101+
53 Hartmann Marcsi-József-Róbert (61-80 között) BVSE Triatlon 2005 Családi váltó 101+
54 Bedő Balázs BVSE Triatlon 2012 Újonc 2
55 Svéger Olivér BVSE Triatlon 2012 Újonc 2
56 Mátyás Liza 2016 Óvodás 3 - nagycsoport futam
57 Szabó Níla 2015 Baráti váltó 24 év alatt
58 Takács Dénes 2016 Óvodás 2 - középsős futam
59 Busa Dorottya 1980 Molyhos futás
60 Busa Dorottya 1988 Molyhos futás
61 Arnold Maxim 2017 Óvodás 2 - középsős futam
62 Szücs Kristóf Bátaszék SE 2005 Ifi
63 Benczenleitner Zente 2015 Óvodás triatlon futam
64 Benczenleitner Nolen 2017 Óvodás 2 - középsős futam
65 Hallai Benett 2017 Óvodás 2 - középsős futam
66 Mátyás Máté 2016 Óvodás 3 - nagycsoport futam
67 Muhari Lili Simonné Váradi Zsuzsanna 2016 Óvodás triatlon futam
68 Simonné Váradi Zsuzsanna Simonné Váradi Zsuzsanna 1961 Családi váltó 101+
69 Muhari Imre Simonné Váradi Zsuzsanna 2014 Gyermek
70 Kozma Sára BSE 2015 Óvodás triatlon futam
71 Szabó Zalán BVSE Triatlon 2008 Serdülő
72 Szücs Olivér BVSE Triatlon 2008 Serdülő
73 Bedő Balázs-Kornél-Judit (61-80 között) BVSE Triatlon 2010 Családi váltó 101+
74 Gerlei Erika, Dohoczki Sándor, Zákányi József +170 korosztály 1965 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
75 Zoltánné Mórocz 1967 Molyhos futás
76 Zoltánné Mórocz 1967 Molyhos futás
77 Fülöp Lilla 2010 Családi váltó 101+
78 Szabó Zalán BVSE Triatlon 2008 Molyhos futás
79 Szücs Olivér BVSE Triatlon 2008 Molyhos futás
80 Pap Zsófia 1999 Molyhos futás
81 Pap Zsófia 1999 Molyhos futás
82 Péter Boglárka BSE 2006 Molyhos futás
83 Makk Máté 2012 Baráti váltó 25-30 között
84 Huszár Viktor 2012 Baráti váltó 25-30 között
85 Főglein Bence 2013 Baráti váltó 25-30 között
86 Nevendős Gergő 2016 Óvodás 3 - nagycsoport futam
87 Pap Zsófia-Péter Gábor ésPanna 60 év alatt BSE 1999 Családi váltó 101+
88 Mattenheim Janka, Gáll Kristóf 2006 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
89 Hepp Adél 2018 Óvodás 1 - kiscsoport futam
90 Hepp Liza 2015 Óvodás 3 - nagycsoport futam
91 Nevendős Gergő 2016 Óvodás triatlon futam
92 Palkó Amina 2016 Óvodás 3 - nagycsoport futam
93 Jankó Panna 2017 Óvodás 2 - középsős futam
94 Morvai Balázs 2012 Újonc 2
95 Péter Panna BSE 2010 Molyhos futás
96 Metzger Gábor Dynamic 1971 Amatőr Triatlon, Fordított triatlon futam
97 Kiss Endre 1978 Családi váltó 101+
98 Kiss Endre 2011 Újonc 2
99 Kiss Endre 10 2011 Családi váltó 101+
100 Kiss Áron 2005 Családi váltó 101+